Str. POPA RUSU, Nr. 13, SECTOR 2, BUCURESTI +4021 211 75 03 secretariat@scoalaspeciala1buc.ro

ACHIZITIE DIRECTA Aprilie 2023 - ALIMENTE

ACHIZITIE PUBLICA “ALIMENTE ” PRIN PROCEDURA “ ACHIZITIE DIRECTA PRIN PROCEDURA PROPRIE”

DOCUMENTE

xlsxFORMULAR_OFERTA_ALIMENTE.xlsx

doccaiet_de_sarcini_ALIMENTE_2023.doc

doc2023_Inaintare_2.doc

doc2023-formular-propunere-financiara_1_2.doc

doc2023-Decl_Confl_Interese_1.doc

IMPORTANT !

La fiecare lot la care participa cu oferta, oferta tehnica si financiara trebuie intocmite asfel incat sa cuprinda toate produsele si sa respecte toate cantitatile si caracteristicilE (pe fiecare produs) prevazute in caietul de sarcini.

Termen

TERMENUL DE DEPUNERE A OFERTELOR ESTE 26 APRILIE 2023 CRITERIUL DE ATRIBUIRE A CONTRACTULUI ESTE PRETUL CEL MAI MIC A PRODUSELOR DE CALITATE, INSOTITE DE SERVICII DE DISTRIBUTIE SI COMUNICARE CU FURNIZORUL .

"DA, cuvintelor rostite, NU cuvintelor răstite!"

proiect cuvinte rostite

Noutăţi si Informaţii

Noutăți portalul EDU

Fluxul nu a fost găsit.